Vēlamies paziņot, ka visiem parka apmeklētājiem esam sagādājuši patīkamus pārsteigumus un papildus aktivitātes, kas, iepriekš, netika solītas! Kādi tie ir, uzzināsiet pavisam drīz!

Atgādinām, ka no 22. -31. maijam mēs uzņemam iepriekš pieteiktas grupas, savukārt no 1. jūnija esam atvērti ikvienam interesentam!

Tāpat aicinām sākt pieteikt grupu rezervācijas arī vasaras mēnešiem!

Reģistrāciju var veikt sūtot e-pastu uz info@abpark.lv ar šādu informāciju:

  • Vēlamais apmeklējuma datums
  • Aptuvenais braucēju skaits
  • Kontaktpersonas tālruņa numuru
  • Papildus informāciju pēc nepieciešamības

Visiem iesūtītajiem pieteikumiem katras dienas beigās izsūtam reģistrācijas apstiprinājuma e-pastu. Gadījumā, ja esat sūtījuši pieteikumu, bet apstiprinājuma e-pastu neesiet saņēmuši, lūdzu, sazinieties ar mums atkārtoti!!!

Parks būs atvērts no plkst. 10.00- 19.00 un tā apmeklējums aizņems no 3-4 stundām.

Sākot no 22. maija izklaides parkā “Avārijas Brigāde” varēs apskatīt Dinozauru taku ar kustīgiem dinozauriem, apmeklēt “Avārijas Brigādes” spēļu pilsētiņu, iepazīt latviešu rakstnieku darbus Cālis.lv stāstu takā – mākslinieces Vladlenas veidotajās ekspozīcijās. Bērniem nebeidzamu jautrību un prieku sagādās lēkāšana uz Lecam spilvena un rotaļas uz Ūdens spilvena. Veiklību bērni varēs pārbaudīt, kāpelējot, Virvju trasē un braucot ar velokartu.

Parkā būs pieejama kafejnīca ar gardiem ēdieniem, kā arī ierīkotas atpūtas vietas ar galdiņiem un krēsliem, kur varēs baudīt līdzpaņemtās maizītes.

Tiekamies jau drīz izklaides parkā “Avārijas Brigāde”!