Pirmajās dienās parku apmeklējuši jau vairāk kā 6000 skolēni ar skolotājiem. Šajās dienās papildus jau izsludinātajām atrakcijām izklaides parks „Avārijas Brigāde” apmeklētājiem sarūpējis īpašus pārsteigumus- dažādas darbnīcas un rotaļas bērniem kopā ar parka atraktīvajiem gidiem, kā arī Iluzionista Robija Trankaļa un meiteņu popgrupas NANDO priekšnesumus!

Tas viss papildus jau solītajām atrakcijām- dinozauru takai ar kustīgajiem dinozauriem, „Avārijas brigādes” spēļu pilsētiņai, Cālis.lv stāstu takai, virvju trasei, velokartiem, ūdens spilvenam un šobrīd ļoti populārajam piepūšamajam lecam spilvenam!

Tā kā pieprasījums ir ļoti liels arī no individuālajiem apmeklētājiem, tad šo svētdien – 28. maijā parks būs atvērts arī ģimenēm ar bērniem! Pārējās maija dienas – tikai iepriekš pieteiktām skolēnu grupām!

No 1. jūnija parks atvērts ikvienam interesentam!

Par izklaides parku „Avārijas Brigāde”

Tematiskais izklaides parks “Avārijas brigāde” piedāvā lielisku izklaidei ģimenēm ar bērniem visas dienas garumā!

Biļetes cena pieaugušajiem un bērniem (no 2 gadu vecuma):
• pērkot kasē – 12 EUR
• pērkot internetā – 10 EUR

Sezonas biļete – 26 EUR

Biļetes internetā šobrīd var iegādāties Biļešu Serviss mājaslapā.

Biļetes cenā ietilpst visas parka aktivitātes visas dienas garumā (izņemot ēdināšanu un gidu).

Parkā pieejama kafejnīca ar gardiem siltajiem ēdieniem, kā arī saldo un sāļo našķu veikaliņi, tāpat parkā ir ierīkotas atpūtas vietas ar galdiņiem un krēsliem.

Kopējā teritorija parkam ar autostāvvietām ir nepilni 25 ha un tas atrodas Lielvārdes novadā, autoceļa P80 Tīnūži-Koknese malā, nepilnas stundas brauciena attālumā no Rīgas.

Vairāk par ABpark un aktuālajiem jaunumiem var uzzināt interneta vietnē www.abpark.lv, kā arī sociālajos tīklos www.facebook.com/abparklv.