Atrakcijas 2017. gadā

Dinozauru taka

Iepazīsti aizvēsturisko pasauli vairāk kā 1000 m garā dinozauru takā! Tā ir iespēja sastapties aci pret aci ar milzīgo brontozauru, kā arī atklāt mežonīgā tiranozaura slēpni

“Avārijas Brigādes” pilsētiņa

Satiec iecienītos animācijas filmas varoņus īstā “Avārijas brigādes” pilsētiņā. Apskati slaveno pieminekli, uzkāp dzirnavās un nofotografējies kopā ar Bembelātu, Poteriku un Sīlinku. Un, noteikti, nepalaid garām lielisko strūklaku ar īstu auto, no kura plūst ūdens!

Kameru šļūkšanas trase

Patiks tiem, kas mīl smieties, izbaudīt adrenalīnu un ātrumu. Starp citu, šļūkt ar kamerām var arī vecāki kopā ar bērniem kā arī, protams, bērni un vecāki vieni paši.

Leļļu taka

Cālis.lv stāstu taka

Ceļojums latviešu rakstnieku pasaku un varoņu pasaulē- rūķi, princeses, velniņi un latviešu tautas varonis Lāčplēsis. Šie un citi literārie tēli 20 leļļu ekspozīcijās, kuras veidojusi starptautiski pazīstamā leļļu māksliniece Vladlena.

Virvju trase

Šī virvju trase paredzēta tieši bērniem, tā augstums no zemes nepārsniedz 1,5m, tādā veidā padarot to pieejamu arī mazākiem bērniem. Pārvari šķēršļus, sķērso tiltiņus, balansē uz baļķiem un izbaudi nobraucienu pa virvi atpakaļ uz zemes.

Piepūšamais lecam spilvens

Atsperīgais un krāsainais, ar gaisu pildītais spilvens sajūsminās ikvienu! Uz milzīgā, batutam līdzīgā spilvena vienlaicīgi var lēkāt vairāki bērni. Lēkāšana ir viena no bērnu pamata aktivitātēm, tā ne tikai izklaidē, bet arī ir lielisks treniņš.

Ūdens spilvens

Tā ir kā milzīga ūdens gulta – tajā var gulēt, rāpot, staigāt vai lēkt. Ūdens spilvens  viļņojas līdz ar katru tavu kustību un trenē līdzsvaru! Sajūta gluži kā brienot pa jūru, tikai izkāpjot, kājas joprojām ir sausas.

Velokartu trase

Izbaudi braucienu ar dažādiem velokartiem brīvā dabā 400 metrus garā trasē. Pieejami velokarti visām vecuma grupām, kā arī ģimenes velokarti.

Ūdens spēļu laukums

Ūdens spēļu laukums

pēc 2017. gada augusta

Nebeidzama izklaide 200 m2 lielā ūdens spēļu laukumā. Skrien cauri ūdens riņķiem, atveldzējies strūklakās vai uzspēlē ūdens kauju ar saviem draugiem!

ABpark ēdināšana un suvenīri

Pie mums tev un visiem taviem draugiem ir iespēja gardi un labi paēst, panašķoties ar kārumiem un iegādāties kādu interesantu suvenīru vai rotaļlietu mājās vešanai.

*Atrakciju attēliem ir informatīvs raksturs