Pirmajās parka darbības dienās laiks lielākoties mūs lutināja un  parkā paviesojās vairāk kā 13 000 skolēni ar skolotājiem. Atsauksmes par pavadīto laiku ir dažādas, bet pārsvarā pozitīvas. Bērni ir sajūsmā par dinozauriem, velokartiem un lecamspilvenu, pieaugušos vairāk priecēja Cālis.lv stāstu taka un „Avārijas Brigādes” pilsētiņa.

Esam saņēmuši arī daudz ieteikumus – gan par uzlabojumiem, gan par parka tālāko attīstību. Daļa no tiem jau izpildīta – citi vēl gaida savu kārtu. Par zāli siltais laiks jau ir parūpējies – pēc šīm 10 dienām pie mums jau ir krietni zaļāks, līdz ar to arī putekļu mazāk.

Parkam ir pabeigta pirmā tā īstenošanas kārta, visas solītās 2017. gada atrakcijas darbojās un tās var izmantot. Papildus, norobežotā teritorijā, notiek jaunas, vēl neizsludinātas, atrakcijas ierīkošana, kas iespējams samulsināja atsevišķus parka apmeklētājus par parka pabeigtību. Nemitīgi cenšamies uzlabot savu piedāvājumu, lai Jums, parka apmeklētājiem, būtu patīkamāk pie mums atrasties! Kā jau zināms, attīstība ir nebeidzams process un tā arī parks ar katru dienu kļūst aizvien labāks un interesantāks!

No 1. jūnija parks atvērts visiem interesentiem, tāpat aicinām grupas turpināt pieteikšanos arī uz vasaras mēnešiem!

Izklaides parks „Avārijas Brigāde” atvērts katru dienu no plkst. 10.00 līdz 19.00

Biļetes cena vienai personai ir 10 EUR pērkot internetā vai 12 EUR pērkot parka kasē.

Biļetes internetā šobrīd var iegādāties Biļešu Serviss lapā!

Par atlaidēm lasiet šeit.