Pastāvīgās atrakcijas

Dinozauru taka

Iepazīsti aizvēsturisko pasauli vairāk kā 1000 m garā dinozauru takā! Tā ir iespēja sastapties aci pret aci ar milzīgo brontozauru, kā arī atklāt mežonīgā tiranozaura slēpni. Nenobīsties no tiem, kurus garāmejot pamodināsi no miega!

 

 

“Avārijas Brigādes” pilsētiņa

Satiec iecienītos animācijas filmas varoņus īstā “Avārijas brigādes” pilsētiņā. Apskati slaveno pieminekli, uzkāp dzirnavās un nofotografējies kopā ar Bembelātu, Poteriku un Sīlinku. Un, noteikti, nepalaid garām lielisko strūklaku ar īstu auto, no kura plūst ūdens!

 

Kameru šļūkšanas trase

Apmeklētāju līdz šim iecienītākā atrakcija! Patiks tiem, kas mīl smieties, izbaudīt adrenalīnu un ātrumu. Bērni, iemāciet arī vecākiem pārvarēt bailes, lai laistos lejā pa kameru šļūkšanas trasi!

Svara ierobežojums – max 120kg.

 

Cālis.lv stāstu taka

Ceļojums latviešu rakstnieku pasaku un varoņu pasaulē- rūķi, princeses, velniņi un latviešu tautas varonis Lāčplēsis. Šie un citi literārie tēli 20 leļļu ekspozīcijās, kuras veidojusi starptautiski pazīstamā leļļu māksliniece Vladlena.

 

Virvju trase

Šī virvju trase paredzēta tieši bērniem, tā augstums no zemes nepārsniedz 1,5m, tādā veidā padarot to pieejamu arī mazākiem bērniem. Pārvari šķēršļus, sķērso tiltiņus, balansē uz baļķiem un izbaudi nobraucienu pa virvi atpakaļ uz zemes.

Auguma ierobežojums – max. 180cm. Svara ierobežojums – max 100kg.

Piepūšamais lecam spilvens

Atsperīgais un krāsainais, ar gaisu pildītais spilvens sajūsminās ikvienu! Uz milzīgā, batutam līdzīgā spilvena vienlaicīgi var lēkāt vairāki – gan bērni, gan pieaugušie. Lēkāšana ir viena no bērnu pamata aktivitātēm, tā ne tikai izklaidē, bet arī ir lielisks treniņš. Krājiet spēkus šai atrakcijai jau laicīgi!

Ūdens spilvens

Tā ir kā milzīga ūdens gulta – tajā var gulēt, rāpot, staigāt vai lēkt. Ūdens spilvens  viļņojas līdz ar katru tavu kustību un trenē līdzsvaru! Sajūta gluži kā brienot pa jūru, tikai izkāpjot, kājas joprojām ir sausas.

Velokartu trase

Izbaudi braucienu ar velokartiem brīvā dabā 400 metrus garā trasē. Pieejami velokarti visām vecuma grupām, kā arī ģimenes velokarti, lai trasi varētu izbraukt plecu pie pleca.

Radošās darbnīcas

Izmanto iespēju iemācīties dekorēt piparkūkas, izveidot karaļa vai karalienes kroni saviem vecākiem vai no dažādiem materiāliem radīt mākslas darbu savam vai citu priekam.

 

ABpark ēdināšana un suvenīri

Pie mums Tev un visiem Taviem draugiem ir iespēja gardi un labi paēst, panašķoties ar kārumiem un iegādāties kādu interesantu suvenīru vai rotaļlietu.

Gribi nosvinēt dzimšanas dienu vai kādus citus svētkus?! Droši – mēs palīdzēsim radīt svētku atmosfēru tieši Tev!

 

Ķēžu karuselis

Apskati parku no cita skatupunkta – dodies galvu reibinošā braucienā ar iecienīto ķēžu karuseli!!!

Auguma ierobežojums – min. 110cm. Svara ierobežojums – max 100kg.

Dinozauru atrakcija

Nokļūt dinozauram uz muguras?! Tā tagad ir realitāte! Dodies uz kustīgo dinozauru atrakciju un rāpies dinozauram mugurā!

Svara ierobežojums – max 40kg

 

Lāzertags

Aizraujoša izskriešanās ar lāzerieroci rokās būs patīkama un aktiva atpūta katram! Kopā ar ģimeni, draugiem vai klasi izveido savu labāko komandu un kļūstat par uzvarētājiem. Pats galvenais – tas ir nesāpīgi un droši!

 

Saules pulkstenis

Liela izmēra saules pulkstenis ar skaistu apkārtējo noformējumu. Saulainā laikā tas tiešām arī rāda pareizu laiku! Tas ir jāredz katram.

 

Lidmašīnu karuselis

Atrakcija mūsu mazajiem viesiem, kuru izbaudīt pašiem vai kopā ar vecākiem. Izvēlies pats savu lidojuma augstumu un dodies vienmmērīgā lidojumā kopā ar savu izvēlēto multfilmu varoni.

 

Twister karuselis

Dodies galvu reibinošā braucienā šajā dinamiskajā karuselī.

Auguma ierobežojums vienam braucējam – min. 120cm, kopā ar pieaugušo – min 100cm

 

Tehnozaurs

Jaunākais, bet izstādēs popularitāti ieguvušais, ABpark dinozauru kolekcijas pārstāvis. Uzņem superīgu un neparastu fotogrāfiju ar šo interesanto radījumu.

Elektroauto autodroms

Aicinām uz aizraujošu braucienu vienā no visu laiku populārākajām atrakcijām – brauciens autodromā. Vadi auto pats vai izbaudi braucienu blakussēdētāja sēdeklī.

Auguma ierobežojums auto vadītājam – min. 115cm

Atrakcijas, kuras tiek publicētas ikmēneša papildus notikumu kalendārā, un kuras nav pieejamas katru dienu

Traktora vilciens

Neaizmirstams brauciens mūsu īpašajā traktora vilciena ekspresī.

 

Loka šaušana

Izmēģini un uzlabo savas loka šaušanas prasmes.

 

Burbuļu šovs

Visi apmeklētāji priecāsies par krāsainajiem, lielajiem un mazajiem, dažādu formu burbuļiem. Būs iespēja izmēģināt pašiem roku burbuļošanas mākslā un kļūt par prieka vairotāju!

 

Sejiņu apgleznošana

Supervaroņu maskas, dinozauri, princešu rotas un puķītes, to visu iespējams uzgleznot uz sejas ar dabiskām krāsām. Atrodi savu īsto sejas rotu!